Молитва за почетак нове школске године ПДФ Штампа Ел. пошта

По благослову Његовог Преосвештенства Епископа новосадског и бачког у Епархији бачкој истога дана, у недељу 15/2. септембра 2013. године, биће служено Молепствије у почетку школског рада или како често кажемо призив Светог Духа пред почетак нове школске године.

Позивамо све ученике, вероучитеље, катихете и остале просветне раднике хришћане, родитеље и целокупни благочестиви народ Божји да дођу, у своје парохијске цркве, на богослужење тога дана.

Дођите да се помолимо да Дух Свети својом божанском благодаћу разгори срца ђакâ по школама, и свим просветним установама и да свима отвори умове за познање сваког доброг дела и стицање знањâ којима се изграђујемо у славу Тројичнога Бога а за лично и свеопште спасење!

Преузмите летак кампање "Изабери веронауку"

Преузмите плакат кампање "Изабери веронауку"